[Zamknij] Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
polska flaga
niemiecka flaga

O nas

30 lat doświadczenia

Nasza firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym. Jestem mistrzem zduńskim z wieloletnią praktyką. Mój dziadek budował piece i kuchnie, także takie z ogrzewanym zapieckiem do spania. Mój ojciec budował przede wszystkim piece kaflowe. Ja od ponad 30 lat zbudowałem z moją firmą wiele pieców kaflowych, kuchni, grilli a przede wszystkim kominków wszystkich typów z przeróżnych materiałów. Cieszą one tysiące Użytkowników w Polsce i w Niemczech. O kominkach, tradycyjnych materiałach i technologiach zduńskich a także o najnowszych technikach grzewczych wiem wszystko, co konieczne aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Korzyści i zadowolenie Klienta zawsze było i pozostanie dla mnie najwyższą wartością, którą kieruję się w mojej pracy.


Nasi Klienci mogą zawsze oczekiwać profesjonalnego, bezstronnego doradztwa dostosowanego go do potrzeb i równie fachowej realizacji zamówienia wg zgłoszonych oczekiwań. Na nasz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zawsze można liczyć. Jesteśmy w pełni świadomi, że urządzenia grzewcze w naszym klimacie muszą być oszczędnie, bezawaryjnie a przede wszystkim bezpiecznie. Dlatego stosujemy urządzenia i komponenty najlepszych, sprawdzonych producentów a każdy montaż przeprowadzamy z wielką starannością.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy.
Jan Gontowicz
Budowa kominków

Budowa kominków

Materiały

Materiały

Doradztwo

Doradztwo

290+

Zadowolonych klientów